Ślub i Wesele w Zielonej Górze

Energetyczne wesele w Zielonej Górze

Moje ostatnie wesele w Lawendowym Dworku w Zielonej Górze, na którym Magda i Łukasz powiedzieli sobie sakramentalne “tak”, było jednym z najpiękniejszych, jakie miałem okazję fotografować. Przepiękne otoczenie, romantyczna ceremonia w kościele oraz niesamowita zabawa, to wszystko sprawiło, że ta uroczystość zapadnie mi w pamięć na długo. Ale po kolei 🙂

Jako doświadczony fotograf ślubny po raz kolejny miałem przyjemność fotografować w Zielonej Górze. Znam doskonale piękno lubuskich krajobrazów, a tym razem szczególnie zachwyciło mnie jezioro w Łagowie, które mijając w drodze na ślub, malowało niesamowite widoki.

Przygotowania pary młodej odbyły się w ich rodzinnych domach, a ja miałem okazję uchwycić wiele nieoczywistych i wzruszających momentów. Uwielbiam tę cześć weselnego dnia.

Ceremonia odbyła się w kościele św. Wojciecha w Czerwieńsku, który swoim urokiem i ciepłą atmosferą wprowadził nas w romantyczny nastrój.

Wesele odbyło się w pięknie położonym Lawendowym Dworku w Laskach. Ten uroczy dworek z czerwonej cegły, otoczony ogrodem i polami, to doskonałe miejsce na organizację tak ważnej uroczystości jak ślub.

Udało mi się także zrobić krótką sesję fotograficzną na pobliskich łąkach, wykorzystując naturalne zachodzące światło, które podkreśliło romantyczny nastrój tego dnia. Ponadto, zrobiliśmy także zdjęcia grupowe podczas których świetnie się bawiliśmy, a które będą piękną pamiątką dla Magdy i Łukasza.

Zabawa weselna trwała do białego rana, a ja miałem przyjemność uwiecznić tę niesamowitą atmosferę na zdjęciach. Goście bawili się doskonale, parkiet był niemal ciągle pełen, a Dj Szafran nie pozwolił na nudę na parkiecie. Uwielbiam klimat gdy goście zatracają się w zabawie. Organizacja wesela była dopięta na ostatni guzik, a profesjonalna obsługa i pyszne jedzenie zachwyciły wszystkich uczestników.

Wesele Magdy i Łukasza w Lawendowym Dworku w Zielonej Górze to dla mnie niezapomniane przeżycie, z którego zdjęcia z pewnością pozostaną piękną pamiątką dla młodej pary i ich bliskich. Zdjęcia to nie tylko pamiątka na całe życie, ale też sposób na zatrzymanie najważniejszych chwil, których nie sposób zapomnieć.
Zapraszam Was też na małe podsumowanie 2022 roku w innym wpisie.

COMMENTS
YOUR COMMENT

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

next one

Sesja w Górach | Fotograf ślubny Szczecin