Ślub wesele -Folwark Sitno | Szczecinek

Ślub wesele Szczecinek

Szczecinek to piękne miasteczko – i nie piszę tu kurtuazyjnie, ono jest naprawdę piękne. Położone wzdłuż jeziora Trzesiecko, jest idealnym miejscem na wypoczynek.

W tym roku byłem tam parę razy, fotografując je z każdej możliwej perspektywy.

Ślub Asi i Tomka

Pozornie, ślub ten miał być taki jak większość. Asię i Tomka poznałem rok wcześniej na kawie :), było miło i przyjemnie.
W dniu ślubu od razu złapałem kontakt najpierw z Asią, (której wyglądu, przyznam szczerze nie pamiętałem 🙂 ), potem z Tomkiem, który opowiadał mi o ostatnich wydarzeniach z Ich życia. Generalnie oboje byli dość spokojni, w końcu tego dnia nie działo się nic złego :).

Kościół pw. Ducha Świętego w Szczecinku

Tę ceremonię zapamiętam do końca życia, ale od początku…
Piękny kościół, położony w dzielnicy mieszkalnej przy ulicy Klasztornej w Szczecinku. Wnętrze duże, imponujące. Prosty mało skomplikowany ołtarz, jednocześnie oryginalny i piękny, nad nim piękny witraż.
Wchodząc do niego nie spodziewałem się spektaklu, który miał miejsce podczas przysięgi. Ceremonia była piękna i poprowadzona na luzie. Moment przysięgi uduchowiony – cudowne metafizyczne światło padło na Asię i Tomka. Tę scenę każdy niech interpretuje po swojemu.

Wesele Folwark Sitno -Szczecinek

Jedno z popularniejszych miejsc na imprezę weselną w okolicy. Zabawa weselna toczyła się przy akompaniamencie kapeli VivoBand. Co chwilę parkiet się zapełniał z małymi przerwami a to na zimne ognie, a to na zdjęcia, a to na jednego 🙂

Suknia: Adriana Reina Salon Sukien Ślubnych w Szczecinie
Muzyka: Vivo band szczecin
Garnitur: Villaro Szczecinek
Kwiaty: Kwiaciarnia Zielna Szczecinek
Fryzjer: Centrum Zdrowych Włosów Kemon Szczecinek
Make up: Pastelove Szczecinek Maja Moroz

Zresztą, zapraszam! Oglądajcie nie spiesząc się nadto, celebrujcie Wasze Chwile 🙂

COMMENTS
YOUR COMMENT

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

next one

Wrzosowiska Cedyńskie – sesja ślubna |Paulina♥ Hubert