Sesja ślubna na wydmach

Sesja ślubna na wydmach w Łebie

Cześć, chciałbym Wam pokazać parę zdjęć z pięknej i dość niesamowitej sesji fotograficznej, która odbyła się na wydmach w Łebie. Wszystko wydarzyło się o wschodzie słońca, a te są magiczne jak wiemy. Taki poranek to kolejnym elementem, który mógł zadziałać na naszą korzyść.

Wydma Łącka w Łebie

Wydma Łącka to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i imponujących wydm w Łebie. Jest jednym z najpiękniejszych miejsc na wybrzeżu Bałtyku. Jest to też, najwyższa wydma na polskim wybrzeżu Bałtyku, osiągająca imponującą wysokość około 42 metrów. Jej potężna masa i majestatyczny kształt, przyciągają uwagę odwiedzających. Złociste piaski i falujące kształty, tworzą niesamowity krajobraz. Te rozległe wydmy, które wydają się wznosić w niebo, sprawiły, że sesja fotograficzna była niezwykle malownicza.

O wschodzie słońca światło było absolutnie fenomenalne. Delikatne promienie słońca podkreślały niesamowite wzory na piasku. Gdy stoisz na szczycie wydm i widzisz otaczające Cię piaski, możesz poczuć się, jakbyś znajdował się na powierzchni Księżyca.

Jak doszło do sesji fotograficznej w Łebie?

Pomysł na sesje przyszedł dość niespodziewanie. Pierwotnie mieliśmy jechać w inne miejsce. Jednak pogoda pchnęła nas nad morze Bałtyckie. Plan wydawał się dość szalony.
Wyruszyliśmy ok północy ze Szczecina. Droga przebiegała gładko, a na miejscu byliśmy po 3. Czekał nas jeszcze marsz na wydmę. Gdy wchodziliśmy na szczyt, słońce przywitało nas porannymi promieniami. Na dodatek tego dnia nie było wiatru, było ciepło, cicho i my totalnie sami. Moi bohaterowie Paulina i Krystian, dzielnie znieśli różne niedogodności, które bywają na takich porannych sesjach. Jednym słowem spisali się znakomicie.

Miejsce, pora dnia, pogoda oraz cudowna para sprawiły, że mogłem stworzyć niesamowitą i magiczną sesję fotograficzną. Wydmy w Łebie były idealnym miejscem dla Nas. Sesja była swobodna pełna emocji i uśmiechu. Wszyscy świetnie się bawiliśmy i było to na pewno niezapomniane przeżycie dla Nas.

Czy warto jechać w takie miejsce na sesje ślubną? Z całą pewnością tak, zdjęcia z takich niecodziennych miejsc mogą być niesamowite. Należy pamiętać, iż takie sesje nie są dla każdego 🙂
Zapraszam do oglądania.Zapraszam na inne sesje które znajdziecie tu

Oraz na moj Instagram

YOUR COMMENT

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

next one

Jak przygotować się do sesji narzeczeńskiej? – poradnik