Bukowy Park | Ślub i wesele

Ślub i Wesele w Bukowym Parku

Lubię takie połączenia, gdzie większość zdarzań dzieje się w jednym miejscu. Mam wtedy więcej swobody, przestrzeni i nie ogranicza mnie logistyka. Zawsze staram się podsuwać tą koncepcję moim parą. Z jednej strony wesele na którym trzeba jeździć, ma swój urok, a ja lubię podróżować. Z drugiej strony jednak więcej interakcji miedzy ludźmi jest wtedy, gdy wszyscy są blisko :).

Magda i Oskar | Szczecin – Gdańsk

Moi bohaterowie pochodzą z różnych rejonów polski. Poznali się kiedyś w Gdańsku. A podróżując tak do siebie rozpalili to uczucie. Bardzo sympatyczna i bardzo urodziwa para którą zaraz zobaczycie :). Nasze pierwsze spotkanie odbyło się jakoś w czasach pandemii, a potem było wiele zawirowań. Na szczęście udało Nam się dopiąć wszystko tak jak trzeba.

Większość Przygotowań odbyła się na terenie obiektu. Jest tu piękny pokój dla nowożeńców, jak i przestronna antresola na której przygotowywał się Pan Młody.
O wizerunek Panny Młodej zadbały Sandra Kejs która stworzyła piękną fryzurę podkreślającą śliczne włosy Magdy. A jej nieziemskie oczy, podkreślił makijaż stworzony przez Katarzyna Szumiło. Suknia Panny Młodej przygotowana została przez salon Sukien Yasmine.

Wesele w Bukowym Parku

Wiele razy fotografowałem w tym miejscu. Położony na obrzeżach miasta, Bukowy Park, tuż na skraju puszczy bukowej, to świetne miejsce na organizacje wesela. Piętrowy obiekt pozwala na organizacje i mniejszych i większych przyjęć. Piękny ogród jest niewątpliwym atutem. Można zorganizować tu ślub plenerowy pod gołym niebem jak i wewnątrz. Obecność lasu to idealne dopełnienie całości. Zawsze jak tu jestem, staram się zorganizować mini sesje ślubną. No i zachody słańca są tu piękne. A jako że jestem fotografem szczecińskim, uwielbiam to miejsce 🙂 a TU możecie znaleźć mój stary wpis z tego miejsca.

O wystrój, kwiaty zadbała Dorota z Dziupla Wróbla, co zobaczycie poniżej. Piękne kompozycje z białych. piwonii i róż.

Muzyką i poprowadzeniem całej imprezy zajął się Dj Artur ,,Tatinek” Szyszkowski, który prosi zawsze wszystkich, aby zwracali się do niego po imieniu. Jest to przesympatyczna i charyzmatyczna postać, która widziałem już nie jeden raz na weselu, i z całego serca polecam !

Na koniec całość osłodziła swoim tortem Para w słodkościach.

Zapraszam do oglądania !!


YOUR COMMENT

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

next one

Najlepsze fotografie ślubne 2021 roku