O mnie

Cześć! Jestem Krzysiek a tu jest mój świat!

Uwielbiam spędzać czas na łonie natury i dlatego wiele z moich plenerów fotograficznych odbywa się w dzikich terenach. Mam przyzwoite poczucie humoru i nie boję się śmiać z siebie.

Dlaczego jestem fotografem ślubnym?

Fotografia ślubna to dla mnie coś więcej niż tylko robienie zdjęć. To możliwość obserwacji Waszych wzajemnych relacji i doznawania nowych wrażeń podczas kontaktu z Wami. Kocham nieskrepowane fotografowanie intymnych wydarzeń, a czasem mogę zrealizować własne pomysły. Cieszy mnie również fakt, że obdarzacie mnie zaufaniem i traktujecie jak swojego. A obserwacja jak się okazało, jest moim naturalnym stanem.

Poza fotografią, uwielbiam piesze wycieczki, eksploracje nowych terenów i kontakt z naturą. Wchodzę na najwyższe górki w okolicy, czasem na drzewa, a czasem pływam na kajaku po malowniczych rzekach. Często wyruszam w środku nocy, aby zrobić zdjęcia gwiazdom. Część “takich” zdjęć znajdziecie na tej stronie.

Mieszkam w Szczecinie, ale chętnie podróżuję w różne rejony Polski, takie jak Koszalin, Świnoujście, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Stargard, Goleniów, Poznań, Gdańsk, Wrocław, Kraków, Słupsk, czy nawet Berlin i Hamburg. Jeśli szukasz fotografa ślubnego, który poza robieniem zdjęć ma wiele pasji i chętnie dzieli się nimi z innymi, to zapraszam do kontaktu.

 

A tu zobaczcie jak może wyglądać sesja 😉

 

Fotografuję też komercyjne zlecenia, które nierzadko są bardzo ciekawe. Fotografie reklamową realizuje w Szczecinie jak i na terenie całej Polski. Często wtedy współpracuję z Damianem (DRFoto)- Szczecińskim fotografem krajobrazowym. Zapraszam do osobistego bądź telefonicznego kontaktu

Potrzebujesz fotografa na terenie poniższych miast? Czekam na Ciebie!

  • fotograf ślubny Gorzów – fotografia ślubna Gorzów – fotograf na ślub Gorzów
  • fotografia ślubna Słupsk – fotograf ślubny Słupsk – fotograf na ślub Słupsk
  • zdjęcia ślubne Koszalin – fotograf ślubny Koszalin – fotografia ślubna Koszalin